Mají výborné fyzikální a mechanické vlastnosti. Korek odolává vlhkosti, vyzařuje vlastní teplo, tlumí kročejový hluk, je antistatický. Je vhodný pro alergiky. Korkové podlahoviny dělíme na na celoplošné lepené klasické korkové dlaždice a korkové plovoucí podlahy. Korkové dlaždice k celoplošnému lepení můžeme ještě dále rozdělit na dva základní typy:

Korkové dlaždice masivní
Vykazují jednotný materiál v celé struktuře korkové hmoty – tyto dlaždice mohou být složeny spojením jednotlivých granulí korkové hmoty pojivy (aglomerované.)

Korkové dlaždice sendvičové
Představují spojení dvou materiálových vrstev ve své struktuře – základem je nosná vrstva z granulovaného korku (korkové jádro), které je spojeno pojidlem s tenkou dekorativní korkovou vrstvou – korkovou dýhou (často v tloušťce 0,6 – 1,0 mm), která určuje finální vzhled.

Korkové podlahoviny nepatří zatím k podlahovinám masového záběru, ale svou pozici na trhu si stále drží a postupným zdokonalováním nejen technologických procesů výroby, ale i s nástupem dalších doprovodných ateriálů, které ovlivňují kvalitu pokládky, mají velkou budoucnost. Kvalitní nivelační stěrky, nezapáchající disperzní lepidla, špičkové laky na vodní bázi a šetrné ošetřující prostředky umožňují realizovat korkové podlahy vysokého standardu, které pozdvihují image korkových podlah a korku jako materiálu takového.

OUR SERVICE BENEFITS

Experience Innovation
the Professional Way

Our research phase is very important. We do our best to plan every possible outcome, which would affect the budget and time of finishing the project:

Through this experience Warmhouse  has acquired a high level of expertise in the design and realisation of high-profile and luxury schemes.

Testimonials

What our
clients say

Archivolt has been a great partner to work with, whenever we need something done the right way, and when we need someone we can trust to do the right thing.

John,
posted on TripAdvisor

It's been a pleasure working with Warmhouse team on the build out of our new executive office space at in Westlake Village, CA. Throughout the process.

Lili,
posted on TripAdvisor

It is not every construction company that can build a building from ground up and complete 80,000 sq. ft. of first class office improvement space in 13 months.

Kent,
posted on TripAdvisor
Spojte se s námi

Kontakty

Sídlo firmy
Telefon: +420 603 319 491
E-mail: frantisek.zizka@seznam.cz
Adresa: Frymburk 22, Frymburk 382 79
Pracovní hodiny:
Pondělí — Pátek (po předchozí domluvě)

Jsme plátci DPH.

Vzorkovna
Adresa: Tovární 133, Český Krumlov 381 01
Telefon: +420 603 319 491+420 775 515 170

Návštěvy a schůzky ve vzorkovně je nutné předem domluvit telefonicky nebo emailem.