Jedná se o velice oblíbený a kvalitní materiál. Ten je navíc možné dodávat v metráží o šířce až 5 metrů. Kvalita této podlahy je určena silou PU a tak i kvalitou technické pěny (podložka). 

Je to materiál, který je nutno posuzovat hned podle několika parametrů. Dalo by se mluvit o druzích jako povlakové pvc, měkčené, celoprobarvené atd. Velmi důležitý ukazatel je síla nášlapné vrstvy, tento parametr určuje stupeň zatížení. Speciální vlastnosti případné povrchové úpravy nášlapné vrstvy může taky způsobit pritskluznou vlastnost jak v mokrých tak v suchých prostorách. Vysoce kvalitní vinyl, diamantově tvrdá zrna karbidu křemíku a oxidu hlinitého tvoří zmíněný povrch. Dekor je již na samotném zákazníkovi. Složení a parametry nosné podložky (obsah skelných vláken pro rozměrovou stabilitu, tvarová paměť, akustické a tepelné vlastnosti). PVC vykazuje poměrně nenáročnost na provozní teploty a vlhkosti. Pravdou je, že způsob údržby vyžaduje jak v umívání tvrdošíjné nečistoty tak v nanášení udržovacích prostředků. Nabídka krytin z PVC je velmi pestrá. Zahrnuje vzorky levnější cenové kategorie, ale i špičkové výroby.

OUR SERVICE BENEFITS

Experience Innovation
the Professional Way

Our research phase is very important. We do our best to plan every possible outcome, which would affect the budget and time of finishing the project:

Through this experience Warmhouse  has acquired a high level of expertise in the design and realisation of high-profile and luxury schemes.

Testimonials

What our
clients say

Archivolt has been a great partner to work with, whenever we need something done the right way, and when we need someone we can trust to do the right thing.

John,
posted on TripAdvisor

It's been a pleasure working with Warmhouse team on the build out of our new executive office space at in Westlake Village, CA. Throughout the process.

Lili,
posted on TripAdvisor

It is not every construction company that can build a building from ground up and complete 80,000 sq. ft. of first class office improvement space in 13 months.

Kent,
posted on TripAdvisor
Spojte se s námi

Kontakty

Sídlo firmy
Telefon: +420 603 319 491
E-mail: frantisek.zizka@seznam.cz
Adresa: Frymburk 22, Frymburk 382 79
Pracovní hodiny:
Pondělí — Pátek (po předchozí domluvě)

Jsme plátci DPH.

Vzorkovna
Adresa: Tovární 133, Český Krumlov 381 01
Telefon: +420 603 319 491+420 775 515 170

Návštěvy a schůzky ve vzorkovně je nutné předem domluvit telefonicky nebo emailem.